ΒΑΡΙΑΤΟΡ MALOSSI MULTIVAR 2000 PIAGGIO 125-150 (LEADER) (5111397)
155.12 €
7
People watching this product now!
Κωδικός προϊόντος:
5111397
Κατηγορίες: ADIVA 125 4T (LEADER), ADIVA 150 4T (LEADER), APRILIA, ATLANTIC - Arrecife 125 4T LC, BENELLI, BEVERLY 125 4T LC <-2009, BEVERLY 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (QUASAR M691M), BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), CARNABY 125 4T LC euro 3 (LEADER M28FM), DERBI, DNA 125 4T LC, DRAGSTER 125 ie 4T LC euro 5 2021-> (JC1P58MI-3), ET4 125 4T (LEADER), ET4 150 4T (LEADER), FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FULLTIME 125 4T (LEADER), GILERA, GP 125 LC euro 4, GP1 125 4T LC euro 2-3, Granturismo L - GT 125 4T LC (LEADER), GTS 125 4T LC euro 3 <-2013 (M315M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 <-2013 (M455M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 2014->2016 (M455M), GTV 125 4T LC (LEADER), HEXAGON SUPER GTX 125 4T LC, ITALJET, JET SET 125 4T (LEADER), JET SET 150 4T (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M), LIBERTY 150 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M), LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M), LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M), LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M), LX 150 4T (LEADER), LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER), LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER), MADISON 3 125 4T LC (PIAGGIO), MALAGUTI, MOJITO RY 125 4T (LEADER), MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER), MP3 YOURBAN 4V 125 ie 4T LC euro 3 2011->2013 (M711M), NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M), NEXUS 125 ie 4T LC euro 3 2008->2010 (M357M), PIAGGIO, RAMBLA 125 4T LC euro 3 (PIAGGIO M287M), RENAULT, ROYAL ALLOY, RUNNER ST 125 4T LC euro 3, RUNNER VX 125 4T LC <-2005, RUNNER VX 125 4T LC 2006-, S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M), S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M), SCARABEO 125 4T LC (PIAGGIO), SCARABEO Light 125 4T LC euro 3 (APRILIA BA03), SCARABEO Light 125 ie 4T LC euro 3 (APRILIA BB01), SKIPPER ST 125 4T (LEADER), SKIPPER ST 150 4T (LEADER), SPORTCITY 125 4T LC euro 2 (PIAGGIO M281M), SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM), SR MAX 125 ie 4T LC euro 3 2011->2014 (M357M), SR MOTARD 125 4T euro 3, TORPEDO 125 4T (LEADER), TORPEDO 150 4T (LEADER), TYPHOON - Malossi PROTOTYPE 125 4T LC, TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), VARIANT Sport 125 4T, VESPA, X10 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (M761M), X7 125 4T LC euro 3 (LEADER), X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M), X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER), X9 4V 125 4T LC, X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3, XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER), ZIP 125 4T (LEADER)
Περιγραφή
Compatible brands and models
| Brand | Model |
|---|---|
| APRILIA | APRILIA ATLANTIC – Arrecife 125 4T LC |
| APRILIA | APRILIA MOJITO RY 125 4T (LEADER) |
| APRILIA | APRILIA SCARABEO Light 125 4T LC euro 3 (APRILIA BA03) |
| APRILIA | APRILIA SCARABEO Light 125 ie 4T LC euro 3 (APRILIA BB01) |
| APRILIA | APRILIA SCARABEO 125 4T LC (PIAGGIO) |
| APRILIA | APRILIA SPORTCITY 125 4T LC euro 2 (PIAGGIO M281M) |
| APRILIA | APRILIA SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM) |
| APRILIA | APRILIA SR MAX 125 ie 4T LC euro 3 2011->2014 (M357M) |
| APRILIA | APRILIA SR MOTARD 125 4T euro 3 |
| BENELLI | BENELLI ADIVA 125 4T (LEADER) |
| BENELLI | BENELLI ADIVA 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 125 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI GP1 125 4T LC euro 2-3 |
| DERBI | DERBI RAMBLA 125 4T LC euro 3 (PIAGGIO M287M) |
| DERBI | DERBI VARIANT Sport 125 4T |
| GILERA | GILERA DNA 125 4T LC |
| GILERA | GILERA NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M) |
| GILERA | GILERA NEXUS 125 ie 4T LC euro 3 2008->2010 (M357M) |
| GILERA | GILERA RUNNER ST 125 4T LC euro 3 |
| GILERA | GILERA RUNNER VX 125 4T LC 2006-> |
| GILERA | GILERA RUNNER VX 125 4T LC <-2005 |
| ITALJET | ITALJET DRAGSTER 125 ie 4T LC euro 5 2021-> (JC1P58MI-3) |
| ITALJET | ITALJET JET SET 125 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET JET SET 150 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET TORPEDO 125 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET TORPEDO 150 4T (LEADER) |
| MALAGUTI | MALAGUTI MADISON 3 125 4T LC (PIAGGIO) |
| PIAGGIO | PIAGGIO BEVERLY 125 4T LC <-2009 |
| PIAGGIO | PIAGGIO BEVERLY 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (QUASAR M691M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO CARNABY 125 4T LC euro 3 (LEADER M28FM) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SUPER HEXAGON GTX 125 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO MP3 YOURBAN 4V 125 ie 4T LC euro 3 2011->2013 (M711M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SKIPPER ST 125 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SKIPPER ST 150 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO TYPHOON – Malossi PROTOTYPE 125 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO X10 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (M761M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X7 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 4V 125 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3 |
| PIAGGIO | PIAGGIO XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO ZIP 125 4T (LEADER) |
| RENAULT | RENAULT FULLTIME 125 4T (LEADER) |
| ROYAL ALLOY | ROYAL ALLOY GP 125 LC |
| VESPA | VESPA ET4 125 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA ET4 150 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA Granturismo L – GT 125 4T LC (LEADER) |
| VESPA | VESPA GTV 125 4T LC (LEADER) |
| VESPA | VESPA GTS 125 4T LC euro 3 <-2013 (M315M) |
| VESPA | VESPA GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 2014->2016 (M455M) |
| VESPA | VESPA GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 <-2013 (M455M) |
| VESPA | VESPA LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M) |
| VESPA | VESPA LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M) |
| VESPA | VESPA LX 150 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER) |
| VESPA | VESPA LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER) |
| VESPA | VESPA S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M) |
| VESPA | VESPA S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M) |
Components and Spare Parts
| Product name | Code | Price | ||
|---|---|---|---|---|
![]() |
hub (ø 27x17x46.9 mm) for multivar variator | 2311476b | 37.52€ | |
![]() |
fixed cover for multivar variator | 2513881b | 33.48€ | |
![]() |
white variator adjuster spring with external ø 65×116 mm – ø wire 4.5 mm – k 6 | 2911478.w0 | 13.64€ | |
![]() |
3 sliders for multivar 2000 variator | 3719122 | 6.39€ | |
![]() |
movable half-pulley for multivar 2000 variator | 6111469b | 58.74€ | |
![]() |
6 htroll rollers ø 20×17 gr.09,5 | 6611095.g0 | 22.21€ | |
![]() |
6 htroll rollers ø 20×17 gr.14 | 6611095.r0 | 22.21€ |
Compatibility
- APRILIA: ATLANTIC – Arrecife 125 4T LC, MOJITO RY 125 4T (LEADER), SCARABEO Light 125 4T LC euro 3 (APRILIA BA03), SCARABEO Light 125 ie 4T LC euro 3 (APRILIA BB01), SCARABEO 125 4T LC (PIAGGIO), SPORTCITY 125 4T LC euro 2 (PIAGGIO M281M), SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM), SR MAX 125 ie 4T LC euro 3 2011->2014 (M357M), SR MOTARD 125 4T euro 3
- BENELLI: ADIVA 125 4T (LEADER), ADIVA 150 4T (LEADER)
- DERBI: BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), GP1 125 4T LC euro 2-3, RAMBLA 125 4T LC euro 3 (PIAGGIO M287M), VARIANT Sport 125 4T
- GILERA: DNA 125 4T LC, NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M), NEXUS 125 ie 4T LC euro 3 2008->2010 (M357M), RUNNER ST 125 4T LC euro 3, RUNNER VX 125 4T LC 2006->, RUNNER VX 125 4T LC <-2005
- ITALJET: DRAGSTER 125 ie 4T LC euro 5 2021-> (JC1P58MI-3), JET SET 125 4T (LEADER), JET SET 150 4T (LEADER), TORPEDO 125 4T (LEADER), TORPEDO 150 4T (LEADER)
- MALAGUTI: MADISON 3 125 4T LC (PIAGGIO)
- PIAGGIO: BEVERLY 125 4T LC <-2009, BEVERLY 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (QUASAR M691M), CARNABY 125 4T LC euro 3 (LEADER M28FM), FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), HEXAGON SUPER GTX 125 4T LC, LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M), LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M), LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M), LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER), MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER), MP3 YOURBAN 4V 125 ie 4T LC euro 3 2011->2013 (M711M), SKIPPER ST 125 4T (LEADER), SKIPPER ST 150 4T (LEADER), TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), TYPHOON – Malossi PROTOTYPE 125 4T LC, X10 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (M761M), X7 125 4T LC euro 3 (LEADER), X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M), X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER), X9 4V 125 4T LC, X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3, XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER), ZIP 125 4T (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 150 4T euro 1-2 (LEADER)
- RENAULT: FULLTIME 125 4T (LEADER)
- ROYAL ALLOY: GP 125 LC euro 4
- VESPA: ET4 125 4T (LEADER), ET4 150 4T (LEADER), Granturismo L – GT 125 4T LC (LEADER), GTV 125 4T LC (LEADER), GTS 125 4T LC euro 3 <-2013 (M315M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 2014->2016 (M455M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 <-2013 (M455M), LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M), LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M), LX 150 4T (LEADER), LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER), LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER), S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M), S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M)
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “ΒΑΡΙΑΤΟΡ MALOSSI MULTIVAR 2000 PIAGGIO 125-150 (LEADER) (5111397)” Ακύρωση απάντησης







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.