ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ MALOSSI 15/41 (6712067)
96.31 €
2
People watching this product now!
Κωδικός προϊόντος:
6712067
Κατηγορίες: ADIVA 125 4T (LEADER), ADIVA 150 4T (LEADER), APRILIA, ATLANTIC - Arrecife 125 4T LC, BENELLI, BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), DERBI, DNA 125 4T LC, DNA 180 4T LC, FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FULLTIME 125 4T (LEADER), GILERA, ITALJET, JET SET 125 4T (LEADER), JET SET 150 4T (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M), LIBERTY 150 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M), LIBERTY 3V 125 ie 4T euro 3, LIBERTY 3V 150 ie 4T euro 3 (M738M), LIBERTY iGet 125 ie 4T euro 3 (M893M), LIBERTY iGet 125 ie 4T euro 4 2017->2020, LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 3, LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 4 2017->2020, LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 5 2021->2024 (MD42M), LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M), LIBERTY S iGet 125 ie 4T euro 4 2017->2020, LIBERTY S iGet 150 ie 4T euro 4 2017->2020, MEDLEY 125 ie 4T LC euro 4 2016->2019 (MA01M), MEDLEY 125 ie 4T LC euro 4 2020-> (MB01M), MEDLEY 150 ie 4T LC euro 4 2016->2019, MEDLEY 150 ie 4T LC Euro 4 2020-, MEDLEY S 125 ie 4T LC euro 4 2020-> (MB01M), MEDLEY S 150 ie 4T LC Euro 4 2020-, MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER), NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M), PIAGGIO, Primavera 3V 125 ie 4T euro 3 2014->2015 (M811M), Primavera 3V 150 ie 4T euro 3 2014->2015 (M812M), Primavera iGet 125 ie 4T euro 4 2016->2020, RENAULT, SKIPPER ST 125 4T (LEADER), SKIPPER ST 150 4T (LEADER), SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM), Sprint 3V 125 ie 4T euro 3 2014->2015, Sprint 3V 150 ie 4T euro 3 2014-, Sprint iGet 125 ie 4T euro 4 2016->2020 (MA13M), SR MOTARD 125 4T euro 3, TORPEDO 125 4T (LEADER), TORPEDO 150 4T (LEADER), TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), VARIANT Sport 125 4T, VESPA, X7 125 4T LC euro 3 (LEADER), X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M), X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER), X9 4V 125 4T LC, X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3, X9 AMALFI 180 4T LC, XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER)
Περιγραφή
Compatible brands and models
| Brand | Model |
|---|---|
| APRILIA | APRILIA ATLANTIC – Arrecife 125 4T LC |
| APRILIA | APRILIA SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM) |
| APRILIA | APRILIA SR MOTARD 125 4T euro 3 |
| BENELLI | BENELLI ADIVA 125 4T (LEADER) |
| BENELLI | BENELLI ADIVA 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 125 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI VARIANT Sport 125 4T |
| GILERA | GILERA DNA 125 4T LC |
| GILERA | GILERA DNA 180 4T LC |
| GILERA | GILERA NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M) |
| ITALJET | ITALJET JET SET 125 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET JET SET 150 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET TORPEDO 125 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET TORPEDO 150 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 3V 125 ie 4T euro 3 |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY iGet ABS 125 ie 4T euro 3 (M893M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY iGet 125 ie 4T euro 4 2017->2020 |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 3V 150 ie 4T euro 3 (M738M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY iGet ABS 150 ie 4T euro 3 |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 4 2017->2020 |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 5 2021->2024 (MD42M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY S iGet 125 ie 4T euro 4 2017->2020 |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY S iGet 150 ie 4T euro 4 2017->2020 |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO MEDLEY 125 ie 4T LC euro 4 2016->2019 (MA01M) for vehicles WITH SECONDARY gears PRESSED coupling |
| PIAGGIO | PIAGGIO MEDLEY 125 ie 4T LC euro 4 2020-> (MB01M) For vehicles WITH SECONDARY gears PRESSED coupling |
| PIAGGIO | PIAGGIO MEDLEY 150 ie 4T LC euro 4 2016->2019 for vehicles WITH SECONDARY gears PRESSED coupling |
| PIAGGIO | PIAGGIO MEDLEY 150 ie 4T LC euro 4 2020-> For vehicles WITH SECONDARY gears PRESSED coupling |
| PIAGGIO | PIAGGIO MEDLEY S 125 ie 4T LC euro 4 2020-> (MB01M) For vehicles WITH SECONDARY gears PRESSED coupling |
| PIAGGIO | PIAGGIO MEDLEY S 150 ie 4T LC euro 4 2020-> For vehicles WITH SECONDARY gears PRESSED coupling |
| PIAGGIO | PIAGGIO MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SKIPPER ST 125 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SKIPPER ST 150 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X7 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 4V 125 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3 |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 AMALFI 180 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| RENAULT | RENAULT FULLTIME 125 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA Primavera 3V 125 ie 4T euro 3 2014->2015 (M811M) |
| VESPA | VESPA Primavera iGet 125 ie 4T euro 4 2016->2020 for vehicles WITH SECONDARY gears PRESSED coupling |
| VESPA | VESPA Primavera 3V 150 ie 4T euro 3 2014->2015 (M812M) |
| VESPA | VESPA Sprint 3V 125 ie 4T euro 3 2014->2015 |
| VESPA | VESPA Sprint iGet 125 ie 4T euro 4 2016->2020 (MA13M) for vehicles WITH SECONDARY gears PRESSED coupling |
| VESPA | VESPA Sprint 3V 150 ie 4T euro 3 2014-> |
Compatibility
- APRILIA: ATLANTIC – Arrecife 125 4T LC, SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM), SR MOTARD 125 4T euro 3
- BENELLI: ADIVA 125 4T (LEADER), ADIVA 150 4T (LEADER)
- DERBI: BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), VARIANT Sport 125 4T
- GILERA: DNA 125 4T LC, DNA 180 4T LC, NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M)
- ITALJET: JET SET 125 4T (LEADER), JET SET 150 4T (LEADER), TORPEDO 125 4T (LEADER), TORPEDO 150 4T (LEADER)
- PIAGGIO: FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M), LIBERTY 3V 125 ie 4T euro 3, LIBERTY iGet 125 ie 4T euro 3 (M893M), LIBERTY iGet 125 ie 4T euro 4 2017->2020, LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M), LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M), LIBERTY 3V 150 ie 4T euro 3 (M738M), LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 3, LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 4 2017->2020, LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 5 2021->2024 (MD42M), LIBERTY S iGet 125 ie 4T euro 4 2017->2020, LIBERTY S iGet 150 ie 4T euro 4 2017->2020, LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER), MEDLEY 125 ie 4T LC euro 4 2016->2019 (MA01M), MEDLEY 125 ie 4T LC euro 4 2020-> (MB01M), MEDLEY 150 ie 4T LC euro 4 2016->2019, MEDLEY 150 ie 4T LC euro 4 2020->, MEDLEY S 125 ie 4T LC euro 4 2020-> (MB01M), MEDLEY S 150 ie 4T LC euro 4 2020->, MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER), SKIPPER ST 125 4T (LEADER), SKIPPER ST 150 4T (LEADER), TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), X7 125 4T LC euro 3 (LEADER), X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M), X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER), X9 4V 125 4T LC, X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3, X9 AMALFI 180 4T LC, XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 150 4T euro 1-2 (LEADER)
- RENAULT: FULLTIME 125 4T (LEADER)
- VESPA: Primavera 3V 125 ie 4T euro 3 2014->2015 (M811M), Primavera iGet 125 ie 4T euro 4 2016->2020, Primavera 3V 150 ie 4T euro 3 2014->2015 (M812M), Sprint 3V 125 ie 4T euro 3 2014->2015, Sprint iGet 125 ie 4T euro 4 2016->2020 (MA13M), Sprint 3V 150 ie 4T euro 3 2014->
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΝ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ MALOSSI 15/41 (6712067)” Ακύρωση απάντησης
Σχετικά προϊόντα
ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ MALOSSI ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ RED (1412129)
SKU:
1412129
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
8.56 €
Quick View

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.