ΟΔΗΓΟΣ ΡΟΠΗΣ MALOSSI GILERA RUNNER VXR 200 (6111656)
168.75 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
ΟΔΗΓΟΣ ΡΟΠΗΣ
Η κινητή διαιρούμενη τροχαλία προέρχεται από τα πολλά χρόνια του αγωνιστικού μας τμήματος της εμπειρίας, και κατασκευάζεται με το καλύτερο δυνατό ειδικό νιτρίδιο χάλυβα για να εξασφαλιστεί μεγάλη διάρκεια ζωής.
Αυτό το στοιχείο ονομάζεται Torque Driver για τη συγκεκριμένη λειτουργία του προσδιορισμού Η ακριβής αλλαγη ροπής, υπολογίστηκε για να δώσει στο όχημα τη μέγιστη πιθανή επιτάχυνση σε σχέση με τη συγκεκριμένη ισχύ οποιουδήποτε μεμονωμένου κινητηρα. Το ιδιόμορφο σχήμα της σπείρας μελετήθηκε για να σταθεροποιηθούν οι στροφές στο σημείο μέγιστης ισχύος. Δημιουργήθηκε ρητά για να ολοκληρώσει την ανάπτυξη ενισχυμένων κινητήρων με τους κυλίνδρους, τις παραλλαγές και τους ειδικούς ιμάντες Malossi K, επιτρέποντας να εκμεταλλευτείτε πλήρως την αξιοσημείωτη ροπή και ισχύ του οχήματός σας.
Η νέα κινητή διαιρούμενη τροχαλία Malossi εξασφαλίζει, σε ενισχυμένη οχήματα, εξαιρετική επιτάχυνση και εξαιρετικά προοδευτική και ρευστή ροπή εξόδου στον τροχό.
Αυτό το νέο προϊόν Malossi είναι ένα συμπύκνωμα της σημερινής τελευταίας τεχνολογίας.
Compatible brands and models
| Brand | Model |
|---|---|
| APRILIA | APRILIA ATLANTIC – Arrecife 125 4T LC |
| APRILIA | APRILIA ATLANTIC – Arrecife 200 4T LC (PIAGGIO M234M) for vehicles PRODUCED <– 2002 |
| APRILIA | APRILIA MOJITO RY 125 4T (LEADER) |
| APRILIA | APRILIA SCARABEO Light 125 4T LC euro 3 (APRILIA BA03) |
| APRILIA | APRILIA SCARABEO Light 125 ie 4T LC euro 3 (APRILIA BB01) |
| APRILIA | APRILIA SCARABEO 125 4T LC (PIAGGIO) |
| APRILIA | APRILIA SCARABEO Light 200 ie 4T LC euro 3 (APRILIA CA03-CB01) |
| APRILIA | APRILIA SPORTCITY 125 4T LC euro 2 (PIAGGIO M281M) |
| APRILIA | APRILIA SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM) |
| APRILIA | APRILIA SR MAX 125 ie 4T LC euro 3 2011->2014 (M357M) |
| APRILIA | APRILIA SR MOTARD 125 4T euro 3 |
| BENELLI | BENELLI ADIVA 125 4T (LEADER) |
| BENELLI | BENELLI ADIVA 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 125 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 200 4T (PIAGGIO M387M) |
| DERBI | DERBI GP1 125 4T LC euro 2-3 |
| DERBI | DERBI RAMBLA 125 4T LC euro 3 (PIAGGIO M287M) |
| DERBI | DERBI VARIANT Sport 125 4T |
| GILERA | GILERA DNA 125 4T LC |
| GILERA | GILERA DNA 180 4T LC |
| GILERA | GILERA NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M) |
| GILERA | GILERA NEXUS 125 ie 4T LC euro 3 2008->2010 (M357M) |
| GILERA | GILERA RUNNER ST 125 4T LC euro 3 |
| GILERA | GILERA RUNNER VX 125 4T LC 2006-> |
| GILERA | GILERA RUNNER VX 125 4T LC <-2005 |
| GILERA | GILERA RUNNER VXR 180 4T LC |
| GILERA | GILERA RUNNER VXR 200 4T LC <-2005 for vehicles PRODUCED <– 2002 |
| ITALJET | ITALJET JET SET 125 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET JET SET 150 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET TORPEDO 125 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET TORPEDO 150 4T (LEADER) |
| MALAGUTI | MALAGUTI MADISON 180 4T LC (PIAGGIO) |
| MALAGUTI | MALAGUTI MADISON 200 4T LC (PIAGGIO) for vehicles PRODUCED <– 2002 |
| MALAGUTI | MALAGUTI MADISON 3 125 4T LC (PIAGGIO) |
| PIAGGIO | PIAGGIO BEVERLY 125 4T LC <-2009 |
| PIAGGIO | PIAGGIO BEVERLY 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (QUASAR M691M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO BEVERLY 200 4T LC for vehicles PRODUCED <– 2002 |
| PIAGGIO | PIAGGIO CARNABY 125 4T LC euro 3 (LEADER M28FM) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SUPER HEXAGON GTX 125 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO SUPER HEXAGON GTX 180 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY S 200 4T euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO MP3 YOURBAN 4V 125 ie 4T LC euro 3 2011->2013 (M711M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SKIPPER ST 125 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SKIPPER ST 150 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X10 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (M761M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X7 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 4V 125 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3 |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 AMALFI 180 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 200 4T LC for vehicles PRODUCED <– 2002 |
| PIAGGIO | PIAGGIO XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO ZIP 125 4T (LEADER) |
| RENAULT | RENAULT FULLTIME 125 4T (LEADER) |
| ROYAL ALLOY | ROYAL ALLOY GP 200 LC |
| SCOMADI | SCOMADI TT 200 LC |
| VESPA | VESPA ET4 125 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA ET4 150 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA Granturismo L – GT 125 4T LC (LEADER) |
| VESPA | VESPA GTV 125 4T LC (LEADER) |
| VESPA | VESPA GTS 125 4T LC euro 3 <-2013 (M315M) |
| VESPA | VESPA GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 2014->2016 (M455M) |
| VESPA | VESPA GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 <-2013 (M455M) |
| VESPA | VESPA LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M) |
| VESPA | VESPA LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M) |
| VESPA | VESPA LX 150 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER) |
| VESPA | VESPA LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER) |
| VESPA | VESPA S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M) |
| VESPA | VESPA S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M) |
Compatibility
- APRILIA: ATLANTIC – Arrecife 125 4T LC, ATLANTIC – Arrecife 200 4T LC (PIAGGIO M234M), MOJITO RY 125 4T (LEADER), SCARABEO Light 125 4T LC euro 3 (APRILIA BA03), SCARABEO Light 125 ie 4T LC euro 3 (APRILIA BB01), SCARABEO 125 4T LC (PIAGGIO), SCARABEO Light 200 ie 4T LC euro 3 (APRILIA CA03-CB01), SPORTCITY 125 4T LC euro 2 (PIAGGIO M281M), SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM), SR MAX 125 ie 4T LC euro 3 2011->2014 (M357M), SR MOTARD 125 4T euro 3
- BENELLI: ADIVA 125 4T (LEADER), ADIVA 150 4T (LEADER)
- DERBI: BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), BOULEVARD 200 4T (PIAGGIO M387M), GP1 125 4T LC euro 2-3, RAMBLA 125 4T LC euro 3 (PIAGGIO M287M), VARIANT Sport 125 4T
- GILERA: DNA 125 4T LC, DNA 180 4T LC, NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M), NEXUS 125 ie 4T LC euro 3 2008->2010 (M357M), RUNNER ST 125 4T LC euro 3, RUNNER VX 125 4T LC 2006->, RUNNER VX 125 4T LC <-2005, RUNNER VXR 180 4T LC, RUNNER VXR 200 4T LC <-2005
- ITALJET: DRAGSTER 125 ie 4T LC euro 5 2021-> (JC1P58MI-3), JET SET 125 4T (LEADER), JET SET 150 4T (LEADER), TORPEDO 125 4T (LEADER), TORPEDO 150 4T (LEADER)
- MALAGUTI: MADISON 180 4T LC (PIAGGIO), MADISON 200 4T LC (PIAGGIO), MADISON 3 125 4T LC (PIAGGIO)
- PIAGGIO: BEVERLY 125 4T LC <-2009, BEVERLY 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (QUASAR M691M), BEVERLY 200 4T LC, CARNABY 125 4T LC euro 3 (LEADER M28FM), FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), HEXAGON SUPER GTX 125 4T LC, HEXAGON SUPER GTX 180 4T LC, LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M), LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M), LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M), LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY S 200 4T euro 3 (LEADER), MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER), MP3 YOURBAN 4V 125 ie 4T LC euro 3 2011->2013 (M711M), SKIPPER ST 125 4T (LEADER), SKIPPER ST 150 4T (LEADER), TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), X10 125 ie 4T LC euro 3 2010->2015 (M761M), X7 125 4T LC euro 3 (LEADER), X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M), X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER), X9 4V 125 4T LC, X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3, X9 AMALFI 180 4T LC, X9 200 4T LC, XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER), ZIP 125 4T (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 150 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 200 4T euro 3 (LEADER)
- RENAULT: FULLTIME 125 4T (LEADER)
- ROYAL ALLOY: GP 200 LC euro 4
- SCOMADI: TT 200 LC
- VESPA: ET4 125 4T (LEADER), ET4 150 4T (LEADER), Granturismo L – GT 125 4T LC (LEADER), GTV 125 4T LC (LEADER), GTS 125 4T LC euro 3 <-2013 (M315M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 2014->2016 (M455M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 <-2013 (M455M), LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M), LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M), LX 150 4T (LEADER), LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER), LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER), S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M), S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M)

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.