ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΟΣ MALOSSI ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ VESPA 150 125 (1417227)
7.50 €
11
People watching this product now!
Κωδικός προϊόντος:
1417227
Κατηγορίες: APRILIA, BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), DERBI, FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M), LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M), LX 150 4T (LEADER), LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER), LX 4V 50 4T euro 2, LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER), MOJITO RY 125 4T (LEADER), NEW FLY 4V 50 4T euro 2, PIAGGIO, Primavera 3V iGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020 (CA03M), Primavera 3V iGet 50 ie 4T euro 5 2021->2023 (CD01M), Primavera 3V iGet 50 ie 4T euro 5 2024-, Primavera 4V 50 4T euro 2 (C532M), Primavera Officina 8 50 ie 4T euro 5 2025->, Primavera S 3V iGet 50 ie 4T euro 5 2024-, Primavera Tech 3V iGet 50 ie 4T euro 5 2024-, S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M), S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M), S 4V 50 4T euro 2 (C386M), SPRINT 3V IGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020 (CA01M), SPRINT 3V IGet 50 ie 4T euro 5 2021->2023 (CD01M), Sprint S 3V iGet 50 ie 4T euro 5 2024-, SR MOTARD 125 4T euro 3, TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), VARIANT Sport 125 4T, VESPA, ZIP 3V iGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020
Περιγραφή
| APRILIA | APRILIA MOJITO RY 125 4T (LEADER) |
| APRILIA | APRILIA SR MOTARD 125 4T euro 3 |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 125 4T (LEADER) for vehicles PRODUCED 2008 –> |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI VARIANT Sport 125 4T |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO NEW FLY 4V 50 4T euro 2 |
| PIAGGIO | PIAGGIO TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO ZIP 3V iGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020 |
| VESPA | VESPA LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M) |
| VESPA | VESPA LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M) |
| VESPA | VESPA LX 150 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER) |
| VESPA | VESPA LX 4V 50 4T euro 2 |
| VESPA | VESPA LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER) |
| VESPA | VESPA Primavera 3V iGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020 (CA03M) |
| VESPA | VESPA Primavera 3V iGet 50 ie 4T euro 5 2021->2023 (CD01M) |
| VESPA | VESPA Primavera 4V 50 4T euro 2 (C532M) |
| VESPA | VESPA S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M) |
| VESPA | VESPA S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M) |
| VESPA | VESPA S 4V 50 4T euro 2 (C386M) |
| VESPA | VESPA SPRINT 3V IGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020 (CA01M) |
| VESPA | VESPA SPRINT 3V IGet 50 ie 4T euro 5 2021->2023 (CD01M) |
| VESPA | VESPA Sprint S 3V Iget 50 ie 4T euro 5 2024-> |
| VESPA | VESPA Primavera 3V Iget 50 ie 4T euro 5 2024-> |
| VESPA | VESPA Primavera S 3V Iget 50 ie 4T euro 5 2024-> |
| VESPA | VESPA Primavera Tech 3V Iget 50 ie 4T euro 5 2024-> |
Compatibility
- APRILIA: MOJITO RY 125 4T (LEADER), SR MOTARD 125 4T euro 3
- DERBI: BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), VARIANT Sport 125 4T
- PIAGGIO: FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), NEW FLY 4V 50 4T euro 2, TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), ZIP 3V iGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020
- VESPA: LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M), LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M), LX 150 4T (LEADER), LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER), LX 4V 50 4T euro 2, LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER), Primavera 3V iGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020 (CA03M), Primavera 3V iGet 50 ie 4T euro 5 2021->2023 (CD01M), Primavera 4V 50 4T euro 2 (C532M), S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M), S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M), S 4V 50 4T euro 2 (C386M), SPRINT 3V IGet 50 ie 4T euro 4 2018->2020 (CA01M), SPRINT 3V IGet 50 ie 4T euro 5 2021->2023 (CD01M), Sprint S 3V Iget 50 ie 4T euro 5 2024->, Primavera 3V Iget 50 ie 4T euro 5 2024->, Primavera S 3V Iget 50 ie 4T euro 5 2024->, Primavera Tech 3V Iget 50 ie 4T euro 5 2024->, Primavera Officina 8 50 ie 4T euro 5 2025->
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΟΣ MALOSSI ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ VESPA 150 125 (1417227)” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.