ΙΜΑΝΤΑΣ X-KEVLAR APRILIA-GILERA- PIAGGIO 125-150 (6116117)
50.19 €
6
People watching this product now!
Κωδικός προϊόντος:
6116117
Κατηγορίες: 946 3V ABS 125 ie 4T 2013-> (M801M), ADIVA 125 4T (LEADER), ADIVA 150 4T (LEADER), APRILIA, ATLANTIC - Arrecife 125 4T LC, BENELLI, BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), DERBI, DNA 125 4T LC, ET4 125 4T (LEADER), ET4 150 4T (LEADER), FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), FULLTIME 125 4T (LEADER), GILERA, GP1 125 4T LC euro 2-3, Granturismo L - GT 125 4T LC (LEADER), GTS 125 4T LC euro 3 <-2013 (M315M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 <-2013 (M455M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 2014->2016 (M455M), GTV 125 4T LC (LEADER), HEXAGON SUPER GTX 125 4T LC, ITALJET, JET SET 125 4T (LEADER), JET SET 150 4T (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M), LIBERTY 150 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M), LIBERTY 3V 150 ie 4T euro 3 (M738M), LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 5 2021->2024 (MD42M), LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 5+ 2025-> (MD44M), LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M), LIBERTY S iGet 150 ie 4T euro 5 2021->2024 (MD42M), LIBERTY S iGet 150 ie 4T euro 5+ 2025-> (MD44M), LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M), LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M), LX 150 4T (LEADER), LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER), LX 3V 125 ie 4T euro 3 2012-> (M687M), LX 3V 150 ie 4T euro 3 2012-> (M688M), LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER), MADISON 3 125 4T LC (PIAGGIO), MALAGUTI, MOJITO RY 125 4T (LEADER), MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER), NEW FLY 3V 125 ie 4T euro 3 2012->2015 (M793M), NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M), NEXUS 125 ie 4T LC euro 3 2008->2010 (M357M), PIAGGIO, Primavera 3V 150 ie 4T euro 3 2014->2015 (M812M), Primavera iGet 150 ie 4T euro 4 2016->2020 (MA12M), RENAULT, RUNNER ST 125 4T LC euro 3, RUNNER VX 125 4T LC <-2005, RUNNER VX 125 4T LC 2006-, S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M), S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M), S 3V 125 ie 4T euro 3 2012-, SKIPPER ST 125 4T (LEADER), SKIPPER ST 150 4T (LEADER), SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM), Sprint 3V 150 ie 4T euro 3 2014-, Sprint iGet 150 ie 4T euro 4 2016->2020, SR MAX 125 ie 4T LC euro 3 2011->2014 (M357M), SR MOTARD 125 4T euro 3, TORPEDO 125 4T (LEADER), TORPEDO 150 4T (LEADER), TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), VARIANT Sport 125 4T, VESPA, X7 125 4T LC euro 3 (LEADER), X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M), X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER), X9 4V 125 4T LC, X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3, XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER), ZIP 125 4T (LEADER)
Περιγραφή
Compatible brands and models
| Brand | Model |
|---|---|
| APRILIA | APRILIA ATLANTIC – Arrecife 125 4T LC |
| APRILIA | APRILIA MOJITO RY 125 4T (LEADER) |
| APRILIA | APRILIA SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM) |
| APRILIA | APRILIA SR MAX 125 ie 4T LC euro 3 2011->2014 (M357M) |
| APRILIA | APRILIA SR MOTARD 125 4T euro 3 |
| BENELLI | BENELLI ADIVA 125 4T (LEADER) |
| BENELLI | BENELLI ADIVA 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 125 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI BOULEVARD 150 4T (LEADER) |
| DERBI | DERBI GP1 125 4T LC euro 2-3 |
| DERBI | DERBI VARIANT Sport 125 4T |
| GILERA | GILERA DNA 125 4T LC |
| GILERA | GILERA NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M) |
| GILERA | GILERA NEXUS 125 ie 4T LC euro 3 2008->2010 (M357M) |
| GILERA | GILERA RUNNER ST 125 4T LC euro 3 |
| GILERA | GILERA RUNNER VX 125 4T LC 2006-> |
| GILERA | GILERA RUNNER VX 125 4T LC <-2005 |
| ITALJET | ITALJET JET SET 125 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET JET SET 150 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET TORPEDO 125 4T (LEADER) |
| ITALJET | ITALJET TORPEDO 150 4T (LEADER) |
| MALAGUTI | MALAGUTI MADISON 3 125 4T LC (PIAGGIO) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO NEW FLY 3V 125 ie 4T euro 3 2012->2015 (M793M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SUPER HEXAGON GTX 125 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY 3V 150 ie 4T euro 3 (M738M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 5 2021-> (MD42M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY S iGet 150 ie 4T euro 5 2021-> (MD42M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO LIBERTY – LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SKIPPER ST 125 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO SKIPPER ST 150 4T (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X7 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 4V 125 4T LC |
| PIAGGIO | PIAGGIO X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3 |
| PIAGGIO | PIAGGIO XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER) |
| PIAGGIO | PIAGGIO ZIP 125 4T (LEADER) |
| RENAULT | RENAULT FULLTIME 125 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA 946 3V ABS 125 ie 4T 2013-> (M801M) |
| VESPA | VESPA ET4 125 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA ET4 150 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA Granturismo L – GT 125 4T LC (LEADER) |
| VESPA | VESPA GTV 125 4T LC (LEADER) |
| VESPA | VESPA GTS 125 4T LC euro 3 <-2013 (M315M) |
| VESPA | VESPA GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 2014->2016 (M455M) |
| VESPA | VESPA GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 <-2013 (M455M) |
| VESPA | VESPA LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M) |
| VESPA | VESPA LX 3V 125 ie 4T euro 3 2012-> (M687M) |
| VESPA | VESPA LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M) |
| VESPA | VESPA LX 150 4T (LEADER) |
| VESPA | VESPA LX 3V 150 ie 4T euro 3 2012-> (M688M) |
| VESPA | VESPA LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER) |
| VESPA | VESPA LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER) |
| VESPA | VESPA Primavera 3V 150 ie 4T euro 3 2014-> (M812M) |
| VESPA | VESPA Primavera iGet 150 ie 4T euro 4 2016->2020 |
| VESPA | VESPA S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M) |
| VESPA | VESPA S 3V 125 ie 4T euro 3 2012-> |
| VESPA | VESPA S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M) |
| VESPA | VESPA Sprint 3V 150 ie 4T euro 3 2014-> |
| VESPA | VESPA Sprint iGet 150 ie 4T euro 4 2016->2020 |
Compatibility
- APRILIA: ATLANTIC – Arrecife 125 4T LC, MOJITO RY 125 4T (LEADER), SPORTCITY ONE 125 4T (LEADER M38AM), SR MAX 125 ie 4T LC euro 3 2011->2014 (M357M), SR MOTARD 125 4T euro 3
- BENELLI: ADIVA 125 4T (LEADER), ADIVA 150 4T (LEADER)
- DERBI: BOULEVARD 125 4T (LEADER), BOULEVARD 150 4T (LEADER), GP1 125 4T LC euro 2-3, VARIANT Sport 125 4T
- GILERA: DNA 125 4T LC, NEXUS 125 4T LC euro 3 2007->2008 (M355M), NEXUS 125 ie 4T LC euro 3 2008->2010 (M357M), RUNNER ST 125 4T LC euro 3, RUNNER VX 125 4T LC 2006->, RUNNER VX 125 4T LC <-2005
- ITALJET: JET SET 125 4T (LEADER), JET SET 150 4T (LEADER), TORPEDO 125 4T (LEADER), TORPEDO 150 4T (LEADER)
- MALAGUTI: MADISON 3 125 4T LC (PIAGGIO)
- PIAGGIO: FLY 125 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), NEW FLY 3V 125 ie 4T euro 3 2012->2015 (M793M), FLY 150 4T euro 2-3 2006->2007 (LEADER M422M), HEXAGON SUPER GTX 125 4T LC, LIBERTY 125 4T euro 3 (LEADER M389M), LIBERTY S 125 4T euro 3 (LEADER M381M), LIBERTY 150 4T euro 3 2009->2013 (LEADER M672M), LIBERTY 3V 150 ie 4T euro 3 (M738M), LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 5 2021->2024 (MD42M), LIBERTY S iGet 150 ie 4T euro 5 2021->2024 (MD42M), LIBERTY LE 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY LE 150 4T euro 1-2 (LEADER), MP3 125 4T LC euro 3 (LEADER), SKIPPER ST 125 4T (LEADER), SKIPPER ST 150 4T (LEADER), TYPHOON 125 4T euro 3 (LEADER M701M), X7 125 4T LC euro 3 (LEADER), X7 EVO 125 ie 4T LC euro 3 2009->2010 (QUASAR M623M), X8 125 4T LC euro 2-3 (LEADER), X9 4V 125 4T LC, X9 4V Evolution 125 4T LC euro 2-3, XEvo 125 4T LC euro 3 (LEADER), ZIP 125 4T (LEADER), LIBERTY iGet 150 ie 4T euro 5+ 2025-> (MD44M), LIBERTY S iGet 150 ie 4T euro 5+ 2025-> (MD44M), LIBERTY 125 4T euro 1-2 (LEADER), LIBERTY 150 4T euro 1-2 (LEADER)
- RENAULT: FULLTIME 125 4T (LEADER)
- VESPA: 946 3V ABS 125 ie 4T 2013-> (M801M), ET4 125 4T (LEADER), ET4 150 4T (LEADER), Granturismo L – GT 125 4T LC (LEADER), GTV 125 4T LC (LEADER), GTS 125 4T LC euro 3 <-2013 (M315M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 2014->2016 (M455M), GTS Super 125 ie 4T LC euro 3 <-2013 (M455M), LX 125 4T euro 2 2006->2007 (LEADER M441M), LX 3V 125 ie 4T euro 3 2012-> (M687M), LX 125 ie 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M443M), LX 150 4T (LEADER), LX 3V 150 ie 4T euro 3 2012-> (M688M), LX 150 ie 4T euro 3 (LEADER), LXV 125 ie 4T euro 3 (LEADER), Primavera 3V 150 ie 4T euro 3 2014->2015 (M812M), Primavera iGet 150 ie 4T euro 4 2016->2020 (MA12M), S 125 4T euro 3 2001->2007 (LEADER M444M), S 3V 125 ie 4T euro 3 2012->, S 150 4T euro 3 2007->2011 (LEADER M445M), Sprint 3V 150 ie 4T euro 3 2014->, Sprint iGet 150 ie 4T euro 4 2016->2020
Αξιολογήσεις (0)
Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “ΙΜΑΝΤΑΣ X-KEVLAR APRILIA-GILERA- PIAGGIO 125-150 (6116117)” Ακύρωση απάντησης

Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.